gov.mt

Government-Spokespersons

[{"grpId":"9e0bfc97-3e9e-33f3-2c7f-0ae00415b94b","title":"UFFIĊĊJU TAL-PRIM MINISTRU","subtitle":"SEGRETARJAT PARLAMENTARI GĦAD-DJALOGU SOĊJALI","order":1,"persons":[{"id":"04c82684-ccfd-d5bd-422e-b3d3e1c5e607","title":"Sur Edward Montebello","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/em.jpg","email":"edward.montebello.1@gov.mt","order":"1"},{"id":"e7451078-1969-c759-76d3-6ccf29d48821","title":"Sa Claire Azzopardi","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/Claire Azzop edit.jpg","mobile":"","email":" claire.azzopardi.1@gov.mt","order":"2","designation":""},{"id":"b1248b2c-6347-5344-aadd-8ca7e05a33c2","title":"Sa Melissa Vella Buhagiar","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/melissa.jpg","mobile":"","email":"melissa.vella-buhagiar@gov.mt","order":"3"},{"id":"bc64c50f-c9de-0d54-f6ab-6b33e8bfd84a","title":"Sa Roberta Apap","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/apap roberta sm.jpg","mobile":"","email":"roberta.apap@gov.mt","order":"4"}],"subpersons":[{"id":"fa79bb68-e5d0-cfe6-bcae-33e408c4eff3","title":" Sur Jean Claude Gatt","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/OMAR9880a.jpg","email":"jean-claude.a.gatt@gov.mt","order":1}]},{"grpId":"17d921a9-0b6d-96f5-0a06-8a79df495515","title":"UFFIĊĊJU TAD-DEPUTAT PRIM MINISTRU U MINISTERU GĦAS-SAĦĦA","subtitle":"","order":2,"persons":[{"id":"f65ed918-2648-b46b-7470-dad453448444","title":"Sur Rudi Camilleri ","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/rudi camilleri.jpg","email":"rudi.camilleri.1@gov.mt","order":2}],"subpersons":[]},{"grpId":"47fb3de7-d5d1-daee-733d-30e100e32c3b","title":"​​​​​​​​​​​​​​​MINISTERU GĦ​ALL-WIRT NAZZJONALI, L-ARTI U GVERN LOKALI","subtitle":"SEGRETARJAT PARLAMENTARI GĦALL-GVERN LOKALI ","order":3,"persons":[{"id":"797cc0be-088f-4fcc-ad8d-55355e866307","title":"Sa Bernice Farrugia","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/Bernice Farrugia - MHAL.jpeg","mobile":"","email":"bernice.h.farrugia@gov.mt","order":1}],"subpersons":[{"id":"a9bbc530-0319-8ef9-8055-ef9ffbfdca64","title":"Sa Jessica Meli","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/Jessica Meli_1.jpg","mobile":"","email":"jessica.meli.1@gov.mt","order":1}]},{"grpId":"e089f49f-886f-e3c2-167f-ab5ba1a55c59","title":"​​​​​​​​​​​​​​MINISTERU GĦALL-AFFARIJIET BARRANIN U EWROPEJ U L-KUMMERĊ","subtitle":"","order":4,"persons":[{"id":"a1ccb2bb-45c2-d388-2a31-48c560a9b7df","title":"Sur Rodrick Azzopardi Zerafa","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/RODRICK AZZOPARDI ZERAFA.jpg","mobile":"","email":"rodrick.zerafa.1@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"3eea74d6-858b-beba-4f86-61e0bf8f8905","title":"MINISTERU GĦALL-POLITIKA SOĊJALI U D-DRITTIJIET TAT-TFAL","subtitle":"","order":"5","persons":[{"id":"52b3e53b-61a7-21ec-2258-0f2ff8f7d093","title":"Sur Stefan Borg","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/PER_5163 em.jpg","email":"stefan.f.borg@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"9058f961-0cca-708d-1250-2bd040e5f9ed","title":"​​​​​​MINISTERU GĦALL-AGRIKOLTURA, IS-SAJD U D-DRITTIJIET TAL-ANNIMALI​​","subtitle":"SEGRETARJAT PARLAMENTARI GĦAS-SAJD, L-AKWAKULTURA U D-DRITTIJIET TAL-ANNIMALI","order":"6","persons":[{"id":"25c84eb7-1ff3-47bd-7166-6cb425f73527","title":"Ms Vanessa Gatt","designation":"","image":"","email":"vanessa.gatt@gov.mt","order":1}],"subpersons":[{"id":"6a5363f1-8f6e-c634-e910-25fc64a17eb5","title":"Sa Martina Grech","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/martina grech.jpg","email":"martina.grech.1@gov.mt","order":1}]},{"grpId":"b1a9612e-50ec-0c5a-a896-2373921e097d","title":"​​​​​​MINISTERU GĦALL-AKKOMODAZZJONI SOĊJALI U AFFORDABBLI","subtitle":"","order":"7","persons":[{"id":"6cbcac07-a042-4168-824a-e6597a089107","title":"Sur Christian Spiteri","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/PER_1163 em.jpg","mobile":"","email":"christian.spiteri.1@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"66828712-2bc2-6abd-c796-f2220b587d75","title":"​​​​​​​​​​​​​​MINISTERU GĦALL-EKONOMIJA, IL-FONDI EWROPEJ U L-ARTIJIET","subtitle":"SEGRETARJAT PARLAMENTARI GĦALL-FONDI EWROPEJ","order":"8","persons":[{"id":"cc014b12-1851-32e8-d1c5-21c1438346a3","title":"Sa Roberta Fenech","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/roberta.jpg","mobile":"","email":"roberta.fenech.2@gov.mt ","order":1}],"subpersons":[{"id":"3c643420-2dc9-f09d-fd04-b6a61d098a5d","title":"Sa Nicole Buttigieg","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/Nicole Buttigieg.jpg","mobile":"","email":"nicole.buttigieg.7@gov.mt","order":1}]},{"grpId":"90a68298-4c8d-a9a2-2ce6-9a9eac37da36","title":"​​​​​​​​MINISTERU GĦALL-INKLUŻJONI, IL-VOLONTARJAT U D-DRITTIJIET TAL-KONSUMATUR","subtitle":"","order":"9","persons":[{"id":"3d3a389a-b3fa-261a-6b10-a94333c9c2d2","title":"Sur Kyle Vidal","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/Vidal Kyle.JPG","mobile":"","email":"kyle.vidal@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"325fb3c4-7be0-221b-10c7-ccc1e602f6f8","title":"​​​​​MINISTERU GĦAT-TRASPORT, L-INFRASTRUTTURA U L-PROĠETTI KAPITALI","subtitle":"","order":"10","persons":[{"id":"2bb8536a-a82c-1e12-1a50-33dbf6ff491f","title":"Sa Tia Reljic","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/_DSC7398-Edit (2).jpg","mobile":"","email":"tia.reljic@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"cbfbc546-7a04-0bec-a49e-b05f8b457cbc","title":"​​​​​​​​​MINISTERU GĦAL GĦAWDEX","subtitle":"","order":"11","persons":[],"subpersons":[]},{"grpId":"d8e26066-edf1-37fb-2bde-1dc407cd6b11","title":"​​​​​​MINISTERU GĦALL-INTERN, IS-SIGURTÀ​, IR-RIFORMI U L-UGWALJANZA","subtitle":"SEGRETARJAT PARLAMENTARI GĦAR-RIFORMI U L-UGWALJANZA","order":"12","persons":[],"subpersons":[{"id":"1b292687-f74c-bffa-163f-32a01d287ff3","title":"Sur Kaylon Zammit","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/kaylon zammit.jpg","mobile":"","email":"kaylon.zammit.1@gov.mt","order":1}]},{"grpId":"d3083899-0a51-9f04-22c8-94e828cf0337","title":"​​​​​​​​​​MINISTERU GĦAT-TURIŻMU","subtitle":"","order":"14","persons":[{"id":"f7580bed-8e47-c8e5-9d54-20faf772395c","title":"Sur Ayrton Mifsud","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/Ayrton Mifsud.jpg","mobile":"","email":"ayrton.mifsud.1@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"7388477e-eeb4-9bdb-52de-aa55eca514cd","title":"​​​​​​​​​​​MINISTERU GĦALL-AMBJENT, L-ENERĠIJA U L-INTRAPRIŻA","subtitle":"","order":"15","persons":[{"id":"a3f4b9a0-5ce8-d6e0-cdff-998421a4c838","title":"Sa Miriam Dalli","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/JRW_7087a.jpg","mobile":"","email":"miriam.dalli.2@gov.mt","order":2}],"subpersons":[]},{"grpId":"e62b9b57-82a0-0304-771c-93e98ce78c9d","title":"​​​​​​​​​​MINISTERU GĦALL-FINANZI U X-XOGĦOL","subtitle":"","order":"16","persons":[{"id":"f5e0d4ce-580b-ae5f-9499-d8c72e7397cd","title":"Sur Ellen Farrugia","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/Ellen Farrugia Finance.png","mobile":"","email":"ellen.farrugia@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"7ee51e64-5611-1b22-a0c7-d08f698d6ec2","title":"​​​​​​​​​​​​MINISTERU GĦALL-EDUKAZZJONI, L-ISPORT,​ IŻ-ŻGĦAŻAGĦ, IR-RIĊERKA U L-INNOVAZZJONI","subtitle":"SEGRETARJAT PARLAMENTARI GĦAŻ-ŻGĦAŻAGĦ, IR-RIĊERKA U L-INNOVAZZJONI","order":"17","persons":[{"id":"b28f2f1a-978e-a4b5-a33b-5de81a4b7f05","title":"Sur Christian Cauchi","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/2K2A2300.jpg","mobile":"","email":"christian.b.cauchi@gov.mt","order":"1"}],"subpersons":[{"id":"f3689617-b37d-27fc-5304-4641251d3248","title":"Sa Mariah Meli","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/mariah_edited2.jpg","mobile":"","email":"mariah.meli@gov.mt","order":1}]},{"grpId":"d3e368a5-736e-5c0c-5257-06251f010151","title":"​​​​​​​​​​​MINISTERU GĦAX-XOGĦLIJIET PUBBLIĊI U L-IPPJANAR","subtitle":"","order":18,"persons":[{"id":"c2f53277-9e66-8a58-a9bf-230a597651e8","title":"Sa Maria Cutajar","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/PER_1141 em.jpg","mobile":"","email":"maria.cutajar.3@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"66c10fac-bbae-1cfd-320b-3fdb3d4b1eca","title":"​​​​​​​​​​MINISTERU GĦALL-ĠUSTIZZJA","subtitle":"","order":19,"persons":[{"id":"ce80faa7-0e76-7574-9caf-dbe9e1b89702","title":"Sur John Luke Ellul","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/Official Photo JLE 2.jpeg","mobile":"","email":"johnluke.ellul@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]},{"grpId":"2a0a4627-5ea1-24d8-5f03-790a03f87003","title":"​​​​​MINISTERU GĦALL-ANZJANITÀ​ ATTIVA","subtitle":"","order":20,"persons":[{"id":"ba55c942-0351-8eff-36f1-cb8ed0bf7af1","title":"Sur Clifford Galea","designation":"","image":"/en/Government/Government of Malta/PublishingImages/CCOs 2020/Clifford Galea 2 passport size.jpg","mobile":"","email":"clifford.a.galea@gov.mt","order":1}],"subpersons":[]}]

Kelliema għall-Gvern